taśma led

Świetlana przyszłość Twojego domu

Nie da się ukryć, że era klasycznych żarówek dobiega końca. Ze względu na niską wydajność i krótką żywotność, Unia Europejska postanowiła wycofać je z produkcji. Zaledwie kilka procent pobranej prze z nie energii jest przekształcane w światło – reszta staje się bezużytecznym ciepłem. Godnym następcą lamp żarowych zostało oświetlenie LED.
Jakie są jego zalety? Po pierwsze cechują się znacznie większą trwałością – nawet do 50 tysięcy godzin. Dzięki temu ich wysoka cena nie powinna nas odstraszać. Niskie koszty eksploatacji sprawiają, że nasz wydatek zwraca się po upływie jednego roku. Dużym plusem jest też możliwość  wyboru dowolnej temperatury barwowej światła – od chłodnych odcieni pasujących do bardzo współczesnego wystroju po ciepłe barwy, przypominające światło tradycyjnej żarówki i tworzące przytulny klimat.
Warto rozważyć opcję tego typu oświetlenia również ze względu na jego walory estetyczne. Współczesne wnętrza powinny być przede wszystkim jasne i przestronne. Oświetlenie LED o mocy nawet 300 lumenów i osiągające 100% swojej jasności w czasie krótszym od 1 sekundy mogą być doskonałym  elementem dekoracyjnym Twojego domu. Jeżeli chcesz wyjątkowo zaaranżować swoje wnętrze, dobrym wyborem będzie taśma LED. Umożliwi ona podświetlenie czego tylko zechcesz– schodów, półek, wnęk, podłóg, podwieszanych sufitów itd.
Mówi się, że o gustach się nie dyskutuje, jednak w tym wypadku trudno negować zalety oświetlenia LED. Korzystajmy zatem z jego dobrodziejstwa, a edisonowski wynalazek pozostawmy sobie na czarną godzinę.

Bogaty wybór taśm LED znajduje się w sklepie internetowy LED-LABS.PL