panele szklane do kuchni

Panele szklane

Panele szklane do kuchni to jeden z najnowszych krzyków mody w architekturze i wykańczaniu kuchni. Mało kto wie, iż zdjęcia na szkle (zob. axitech.pl) potrafią stanowić niezwykły wystrój naszej domowej kuchni. Łatwe w montażu i utrzymaniu, potrafią zaskoczyć niejednego gościa.

Dostępna ilość wzorów i kolorów, a także możliwość samodzielnego wyboru zdjęcia lub motywu dekoracyjnego sprawia, iż jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Zamiana nudnej, banalnej kuchni w nietypowe wnętrze nie było jeszcze nigdy tak łatwe. Marzy ci się motyw szklanego akwarium w kuchni? Egzotyczne, kolorowe orchidee? Skomplikowane esy-floresy? To naprawdę żaden problem.

Odpowiednie zdjęcie lub pomoc zręcznego grafika komputerowego sprawi, iż nasz wybrany motyw będzie prezentował się niemal jak żywy. Dodatkowo, panele szklane (np. Axitech) są wyjątkowo higieniczne, zaś ich utrzymanie nie wymaga niczego więcej, jak mokrej ściereczki i środka czyszczącego. Nie ma więc obawy, iż szklane panele szybko zniszczeją lub stracą swój niepowtarzalny urok. Jeśli zastanawiasz się więc nad wystrojem kuchni, mamy dla ciebie idealny produkt, który jest wodoodporny, wykonany z hartowanego szkła najlepszej jakości oraz stosunkowo niedrogi.

Odmień swoją kuchnię bez większego wysiłku! Do montażu nie potrzeba niczego więcej, jak tylko prostej, otynkowanej ściany, silikonowego kleju i plastikowych podkładek, którymi dociśniemy szybę do wybranej ściany.

 

fot. axitech.pl

Dodaj komentarz