oświetlenie LED

Oprawy LED

Wystrój wnętrza naszego mieszkania to bardzo złożony temat, moda ciągle się zmienia, a w zależności od pożądanego efektu powinniśmy używać odpowiednich kolorów. Oświetlenie również odgrywa bardzo dużą rolę.

Obecnie na rynku królują oprawy LED, które posiadają niezliczoną ilość zalet.

Do najważniejszych zalet należą:
– elastyczność,
– wydajność,
– energooszczędność.

Jeżeli chcemy więc zaoszczędzić trochę grosza i przy okazji stworzyć wspaniały efekt – diody LED są dla nas idealne.

Oświetlenie LED nadaje większej nowoczesności i klasy danemu pomieszczeniu, budując wspaniały klimat w zależności od dobranego koloru. Diody LED są samoprzylepne, idealne do podkreślenia dolnej linii mebli kuchennych, półek i regałów w salonie. Nic nie stoi na przeszkodzie by zastosować je także w naszym brodziku czy łazience.

Istnieją także oprawy sufitowe LED, które jak sama nazwa wskazuje, możemy umieścić gdzieś na suficie, najczęściej są używane w sufitach podwieszanych, oświetlenie LED da nam fantastyczny efekt. Oprawy sufitowe, często są stosowane jako diody zmieniające kolor co kilka chwil. Taśmy LED mogą więc być wykorzystywane też do podświetlania luksfery w łazience.

Taśmy LED możemy stosować praktycznie wszędzie, gdzie zastosowanie zwykłego światła nie jest możliwe, pod szafkami, pod półkami i regałami – do wyboru do koloru. Zwykle są on stosowane jako dodatkowe światło dekoracyjne, można nawet pokusić się o stworzenie unikalnych wzorów, dzięki elastyczności taśm. Bardzo dużą zaletą oprawy LED, jest także żywotność i cena.