krówki ślubne

Krówki ślubne dla naszych gości!

Coraz częściej pary młode decydują się na drobne upominki dla swoich gości, jako podziękowanie za udział w ważnej dla nich uroczystości. Dobrym pomysłem może być wykorzystanie słodyczy ze specjalnym nadrukiem, do których należą krówki z logo ślubnym.
Wzór umieszczony na opakowaniu cukierków jest indywidualnie dostosowywany do oczekiwań pary młodej. Można umieścić na nim imiona nowożeńców, datę ślubu, krótkie podziękowania lub inne krótkie informacje. Całkowita dowolność panuje także w doborze grafiki i kolorystyki opakowania. Najczęściej wybieranymi elementami ozdobnymi są obrączki, kwiaty, gołębie lub inne symbole związane z tematyką ślubną, jednak nie jest to regułą. Na opakowaniu krówek może znaleźć się zdjęcie pary młodej lub inna wybrana przez nich fotografia. Kolory, w których utrzymany będzie nadruk, można dopasować do barw przewodnich przyjęcia weselnego lub dekoracji znajdujących się na sali. Para młoda może zdecydować się na delikatny i romantyczny wzór lub bardziej odważne barwy i zabawne nadruki.

Liczba gości obecnych na przyjęciach weselnych jest bardzo różna, dlatego zamówień można dokonywać już od jednego kilograma cukierków. Dodatkowo, istnieje możliwość dobrania opakowania do indywidualnie zaprojektowanych krówek. W ofercie znajdują się różnej wielkości pojemniki drewniane lub niewielkie tekturowe pudełka, na których również można umieścić nadruk. Posłużą one jako dekoracja weselnego stołu lub ułatwią rozdawanie krówek wszystkim gościom.

Upominki dla uczestników uroczystości ślubnych powinny nawiązywać do okazji i być jak najbardziej uniwersalne. Krówki ślubne będą doskonałym prezentem dla gości, bez względu na ich wiek oraz wpasują się w motyw przewodni wesela, stanowiąc wyjątkowy element dekoracji.

Zobacz też: Cukierki z nadrukiem | Sklep Krówki