cukierki z logo

Cukierki z logo Twojej firmy

Kiedyś osoby prowadzące własną firmę, instytucję czy stowarzyszenie, chcąc się zareklamować, kupowały reklamy w telewizji czy w prasie. Był to w zasadzie jedyny sposób, mający rzekomo przyciągać nowych klientów czy członków. Dzisiaj możliwości są dużo większe. Poza rozwojem reklamy w social mediach, warto zwrócić uwagę na ciekawy pomysł, jakim są gadżety reklamowe.

Cukierki z logo – słodka reklama

Gadżety reklamowe, a więc koszulki, smycze, kubki, naklejki, a w ostatnim czasie także napoje energetyczne czy… cukierki z logo . Wykonane na zamówienie, tak aby na produkcie lub jego opakowaniu widniało logo naszej firmy czy instytucji. To świetna reklama. Gadżety reklamowe możemy rozdawać ludziom na rozmaitych eventach, lub ogłosić konkurs gdzie będą one nagrodami do wygrania.

Klienci firmy mogą być częstowani przy wejściu cukierkami z naszym logo. Jeśli zajmujemy się dbaniem o renomę instytucji, np. urzędu miasta, możemy drobne upominki rozdawać na miejskich festynach. Nasze logo na opakowaniu z pewnością zwróci uwagę obdarowanego i zapadnie mu w pamięć.

Skąd pozyskać takie gadżety, a konkretnie cukierki z własnym logo? Są specjalne sklepy internetowe i firmy, zajmujące się robieniem produktów z logo firmy czy stowarzyszenia. Do wyboru są różne rodzaje cukierków, karmelki, landrynki, krówki, a także różne opakowania. Oprócz cukierków warto zainwestować w inne gadżety reklamowe: pendrive, kubki, smycze na klucze. Dzięki temu kolejni ludzie zobaczą nazwę naszej firmy i jej logo, np. jako element odzieży u przypadkowego przechodnia i zainteresują się co nazwa i logo oznaczają. Być może to nasi przyszli klienci…